Ücretsiz Kargo       2 Yıl Garanti Kapsamı

Diğer Görünümler

E1001 TRIPLE DRIVER KULAK İÇİ KULAKLIK

599,00 ₺

Durumu: Stok mevcut değil

Short Description

Daha önce duymadığınız sesler.

Triple Driver ile keşfet!

Özellikler

Detaylar

Triple Driver – iki dengeli armatür ve bir adet ayrı dinamik sürücünün sağladığı güç ve netlik, eşsiz bir dinleme deneyimi sağlar.

Ses Düzenlemesi – Grammy ödüllü ses mühendisi Luca Bignardi tarafından mükemmelleştirilmiştir.

Rahat ve Ergonomik Tasarım  Eğik açılı kulak bağlantısı, kulak kanallarına doğal uyum gösterir. Ürün ile beraber gelen 6 farklı boyuttaki kulak ucu, tüm kulak tipleri için uygun bir çözüm sunar.

Akıllı Kontrol Teknolojisi  Apple iOS ve Android ile uyumludur; böylece ses seviyesini rahatça kontrol etme, şarkı seçme ve çağrı alma imkanı sağlar.

Kevlar Kablo  Yüksek kalitenin ana unsurlarından biri alüminyum alaşımlı hafif gövdesidir. Kablo, dayanıklılık ve çekme mukavemetini büyük oranda arttırmak için Kevlar lifi sarılı iç emaye bakırdan oluşur. Kablonun yüzeyi yumuşaklık sağlaması için TPE(Termoplastik Elastomer) ile geliştirilmiş olup, dayanıklılık ve direnç kazanması için örgülü naylon tabakası ile kaplanmıştır.

ÜÇ SÜRÜCÜYLE GELEN MÜKEMMELLİK

İki dengeli armatür ve bir adet ayrı dinamiksürücünün sağladığı güç ve netlik, eşsiz bir dinleme deneyimi sağlar. Sizinle müziğinizin arasında daha önce deneyimlemediğiniz geniş ve şeffaf bir duygu yaratır.

Patentli armatür sürücüler, yüksek frekansta seslerin bozulmadan en kaliteli şekilde duyulmasını sağlar. Bu armatürler yüksek çözünürlüklü ses üretmek için 40.000Hz’e kadar genişletilmiş bir frekans aralığına sahiptirler. Bu aralıktaki frekanslar, normalde yalnızca canlı müzikte duyulabilen kusursuz geçişlere olanak sağlar.

Armatür sürücüler, kalıcı performans ve direnç sağlaması için dayanıklı silikon kapaklar ile beraber yerleştirilmiştir. Esnek bir polimer olan PET'in iki dış katmanı içerisinde bulunan ve havacılık endüstrisinde kullanılan metal ile, patentli üç katmanlı sürücü, bas ve mid tepki sürelerini,ve dolgunluğunu önemli ölçüde artırmaktadır.

DENGE VE KONFOR

E1001'in kulaklık kısmındaki eğiklik, kulaklarınızın doğal yapısıyla hizalıdır. Sağladığı rahatlığın yanı sıra, bu eğiklik, ses izolasyonu da sağlar; böylelikle dinlediğiniz müzikteki dolguluk hissini ve bası arttırır. 1MORE, diğer markalarda yaygın olarak görülen sert bas ve tizlerle ortaya çıkan sağlıksız ses seviyelerine ihtiyaç duymadan, doğal ve dengeli sese olan bağlılığı ile tamamen tatmin edici bir dinleme deneyimi üretir. Kulaklarınızı korurken en sevdiğiniz sanatçıların size sunmak istediğini duymanızı, daha önce duymadığınız detayları keşfetmenizi istiyoruz.

TEKNİK DETAYLAR

Frekans Aralığı: 20-40.000 Hz

Kablo Uzunluğu: 1.2m

Empedans: 32Ω

Sensitivite: 99dB

Ağırlık: 18g

Jak: 3.5 mm Altın Kaplama

Renk: Siyah-Metalik Sarı

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

  • Triple driver kulak içi kulaklık
  • 6 farklı boyutta kulak uçları
  • Manyetik kapaklı taşıma çantası
  • Havalı saklama kutusu
  • Kaliteli çift jaklı havayolu adaptörü
  • Kıyafet için klips