Ücretsiz Kargo       2 Yıl Garanti Kapsamı

Diğer Görünümler

SWAROVSKI CRYSTAL KULAK İÇİ KULAKLIK

349,00 ₺

 Ücretsiz Kargo    Durumu: stokta mevcut

Short Description

Sesin en cüretkar yansıması.

Çarpıcı. Işıltılı. Çekici.

* Zorunlu Alanlar

349,00 ₺

Özellikler

Detaylar

Swarovski Cyrstals Ödüllü kulaklık tasarımımız, Swarovski® kristalleriyle form ve fonksiyonun bir araya geldiği zarif bir şekilde süslenmiştir. Dinleyici pırıl pırıl sesin keyfini çıkarırken, dışarıya da güzel bir görüntü sunmaktadır.

Ses Düzenlemesi – Grammy ödüllü ses mühendisi Luca Bignardi tarafından mükemmelleştirilmiştir.

Dinamik Sürücü – Her sürücünün aerodinamik dereceli metal ile üç katmanlı diyaframı vardır. Tizlerde ve midlerde belirgin ve etkili ses; güçlü bas sağlar. Dengeli çift damping sistemi, bozulmayı ortadan kaldırmak için diyaframdan yansıyan sesi azaltır. Frekans tepkisi, sanatçının ürettiği sesi şeffaf bir şekilde, piyasada sıkça rastlanan bas veya tiz yükseltimine ihtiyaç duymadan, dengeli bir şekilde sunmaktadır.

Konfor ve Stil  Elmas kesim alüminyum alaşımlı kulaklık hem hafif, hem de çekicidir. Her yaş ve kulak tipine uyum sağlamak için 4 set kulak ucu bulunur. Şık, rahat tasarımı ile düşme olasılığı düşüktür; müziğinizi stil ve tarz ile dinlemeniz için sizi özgür bırakır.

Akıllı Kontrol Teknolojisi  Apple iOS ve Android ile uyumludur, böylece ses seviyesini rahatça kontrol etme, şarkı seçme ve çağrı alma imkanı sağlar. Entegre yüksek seviye MEMS mikrofon, çağrılar sırasında mükemmel ses netliği sağlar. Paraziti ortadan kaldırmak için mikrofon hattı bağımsız stereo kanallardan ayrılmıştır.

Kevlar Kablo – Yüksek kalitenin ana unsurlarından biri alüminyum alaşımlı hafif gövdesidir. Kablo, dayanıklılık ve çekme mukavemetini büyük oranda arttırmak için Kevlar lifi sarılı iç emaye bakırdan oluşur. Kablonun yüzeyi yumuşaklık sağlaması için TPE(Termoplastik Elastomer) ile geliştirilmiş olup, dayanıklılık ve direnç kazanması için örgülü naylon tabakası ile kaplanmıştır.

 

TEKNİK DETAYLAR

Frekans Aralığı: 20-20.000 Hz

Kablo Uzunluğu: 1.2m

Empedans: 32Ω

Sensitivite: 97dB

Ağırlık: 15g

Jak: 3.5 mm Altın Kaplama

Renk: Pembe ve Siyah

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

  • Swaroski Cyrstals Kulak İçi Kulaklık
  • 4 set farklı boyutlarda silikon kulak uçları
  • Seyahat çantası
  • Havalı saklama kutusu
  • Ayrıntılı kullanım kılavuzu