Ücretsiz Kargo       2 Yıl Garanti Kapsamı

Sıkça Sorulan Sorular

Son Güncelleme: 30 Kasım 2016

www.1more.com.tr üzerinden sadece Türkiye sınırları içerisinde satış gerçekleşmektedir.
info@1more.com.tr adresine mail göndererek ya da ana sayfadaki Soru Sor linkinden tüm sorularınızı bize yönlendirebilirsiniz.
Ürününüz kargoya verilmeden gerçekleşen işlemlerde iptaliniz gerçekleşir ve ödeme iadeniz, alımınızı yapmış olduğunuz banka kartınız üzerinden 48 saat içerisinde yapılır. Kargoya verilmiş ürünlerde, ürününüzün elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 (On dört) günlük süre içinde info@1more.com.tr adresine mail göndererek ya da ana sayfadaki Soru Sor linkindeki diğer iletişim yöntemlerliyle bildirimde bulunulması ve ürünün 27/11/2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin “Cayma Hakkının İstisnaları” başlıklı 15. madde hükümleri ve Taraflar arasında elektronik ortamda imzalanan Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Cayma Hakkı kapsamında yer alan iade usulleri ayrıntılı olarak ayrıca Mesafeli Satış Sözleşmesinde de yer almaktadır. Detaylı bilgilere Kullanıcı Koşulları linkinden de erişebilirsiniz.
Siparişleriniz, Türkiye'nin her yerine Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilmektedir. Siparişinizi tamamlamanızın ardından ürünleriniz, 24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Kargo takip numarası, e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir.
Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili destek almak için ya da teknik servisler ile ilgili bilgi almak için iletişim formunu doldurmanızı ya da info@1more.com.tr adresine e-posta atmanızı rica ederiz.