Ücretsiz Kargo       2 Yıl Garanti Kapsamı

Diğer Görünümler

MK802 BLUETOOTH KULAK ÜSTÜ KULAKLIK

739,00 ₺

 Ücretsiz Kargo    Durumu: stokta mevcut

Short Description

Müzikle arandaki görünmez bağ.

Güçlü. Görkemli.

* Zorunlu Alanlar

739,00 ₺

Özellikler

Detaylar

Bluetooth® 4.1, APTX® HD Kodlama ve Berilyum Sürücü ile Mükemmel Ses - Müthiş ses kalitesini sinyal kaybı olmadan kablosuz yaşayın. Ses kalitesi geniş beryllium sürücü ile geliştirilip, etkileyici yüksek frekans, belirgin orta frekans ve güçlü bas sunması sağlanmıştır. Bas seviyesi, kulaklıkta bulunan tuş sayesinde isteğe göre ayarlanabilmektedir.10 metre menzili bulunmaktadır.

Ses Düzenlemesi - Grammy ödüllü ses mühendisi Luca Bignardi tarafından mükemmelleştirilmiştir.

Olağanüstü Konfor ve Tarz – Baş bandı ve kulaklık muhafazaları, aşırı dayanıklılık, esneklik, hafif konfor ve modern görünüm için TR-90 sentetik titanyumdan yapılmıştır. Kulaklıklar, konfor seviyenizi özelleştirmek ve ses yalıtımı sağlamak için dört yönde hareket edebilmektedir.

Akıllı Kontrol Teknolojisi ve Mikrofon – Apple iOS ve Android ile uyumludur; böylece ses düzeyini rahatça kontrol edebilir, şarkı seçebilir ve görüşme yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli MEMS mikrofon, görüşmeler sırasında mükemmel ses kalitesi sunar; çapraz konuşmayı ve statik arka planı ortadan kaldırarak kristal kadar berrak bir konuşma ortamı sağlar.

AptX® HD KODLAMA VE TİTANYUM SÜRÜCÜ İLE ÜSTÜN SES

AptX® HD iletim teknolojisine sahip CRS Bluetooth® çipi ile ses kalitesini etkilemeden eşsiz bir kablosuz dinleme deneyimi sunar.
Diyaframlar, nadir bulunan berilyum ile kaplanmış olup, son derece doğru orta ve yüksek frekanslar için tepki süresini önemli ölçüde artırır. Diyaframın esnek kısmı, derin bas için esnek bir polimer olan PEEK'den(Polieter Eter Keton) yapılmıştır. Birlikte, sizinle müziğiniz arasında hiçbir şey girmeden, güçlü ve şeffaf bir dinleme deneyimi sunar.

DENGE VE KONFOR

Kulaklıklar 4 şekilde hareket etme özelliğine sahiptir ve böylece mükemmel uyumu bulmanızı sağlar. Sağladığı rahatlığın yanı sıra bu özellik, ses izolasyonu da sağlar; dolgunluk hissiyatını ve bası artırır. 1MORE, diğer markalarda yaygın olarak görülen sert bas ve tizlerle ortaya çıkan sağlıksız ses seviyelerine ihtiyaç duymadan, doğal ve dengeli sese olan bağlılığı ile tamamen tatmin edici bir dinleme deneyimi üretir. Kulaklarınızı korurken en sevdiğiniz sanatçıların size sunmak istediğini duymanızı, daha önce duymadığınız detayları keşfetmenizi istiyoruz.

BONUS ÖZELLİK

MK802, konfor için TPE ile zenginleştirilmiş isteğe bağlı bir Kevlar çekirdek kablosuyla birlikte gelmektedir. Kablo, in-line mikrofonlu bir uzaktan kumandaya da sahiptir. Pilinizin zayıf olduğu koşullarda faydalı olacaktır.

TEKNİK DETAYLAR

Frenkans Aralığı: 20-20.000 Hz

Bluetooth Mesafesi: Bluetooth 4.1 ile 10m

Jak: 3.5 mm Altın Kaplama

Kablo Uzunluğu: 1.2m

Uyku Modu: 22 hafta

Konuşma Zamanı: 26 saat

Müzik Dinleme Süresi: 15 saat

Sensitivite: 98 dB

Renk: Kırmızı ve Mavi

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

  • MK802 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
  • TPE ile geliştirilmiş, mikrofon ve ayarlama butonlu Kevlar kablosu
  • Seyahat kılıfı
  • Mikro USB şarj kablosu ve güç adaptörü
  • Lüks ambalaj ve saklama kutusu