Ücretsiz Kargo       2 Yıl Garanti Kapsamı

1MORE Inc, kulaklık alanında akustik dizaynla beraber teknolojik çözümler üreten, performans ve kaliteyi önemseyenlere odaklı, genel merkezi Shenzen Çin'de bulunan uluslararası ölçekte bir firmadır. Tüm ürünleri İskandinav minimalizmi ile tasarlanmış, Grammy ödüllü ses mühendisi Luca Bignardi tarafından düzenlenmiştir.

1 More Dağıtım Pazarlama Ticaret AŞ, 1More ürünlerinin Türkiye’de satış ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2016 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 1More ürünlerinin Türkiye'de tek yetkili ithalatçısı olan 1More Türkiye, farklı ihtiyaçlara ve tercihlere hitap eden üstün ses kalitesine ve tasarıma sahip kulaklık ürünlerini uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaktadır. 

HERKES İÇİN KONFOR

Tüm 1MORE kulaklıklar, mükemmel bir uyum ve ses yalıtımı sağlar. Müzik parçalarının keyfini rahatça çıkarmanız için kulaklıklar, farklı kulak ucu boyutlarıyla birlikte gelir.

LÜKS PAKETLEME

Tüm 1MORE kulaklıklar, hem lüks hem de işlevsel olan hediye kalitesi ambalajında ​​ve taşıma çantalarında teslim edilmektedir.

KONUŞMA KALİTESİ VE KONTROL

Tüm 1MORE kulaklıklar Apple ve Android ile tam uyumlu çalışmaktadır. Yüksek kaliteli MEMS mikrofonlarımız, görüşmeler sırasında mükemmel ses kalitesi sağlarken, çapraz konuşma ve arka plan statiğini ortadan kaldırmak için kablolu olarak bağlanır.

DAYANIKLILIK VE KALİTE

Tüm 1MORE kulaklıklar endüstri standartlarının çok ötesinde test edildi. Materyal kalitesi rakiplerini çok geride bırakacak şekilde özenle seçilirken, ürünlerimizi uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmanız amaçlanmıştır.