Ücretsiz Kargo       2 Yıl Garanti Kapsamı

Diğer Görünümler

EO323 DUAL DRIVER KULAK İÇİ KULAKLIK

399,00 ₺

 Ücretsiz Kargo    Durumu: stokta mevcut

Short Description

Duyguların saf birlikteliği.
Sade. Şık. Kusursuz.

Özellikler

Detaylar

Dual Driver – Dengeli armatür ve ayrı bir dinamik sürücü ile eşsiz netlik ve son derece saf bir dinleme deneyimi sağlar.

Dinamik Sürücü – Her sürücünün aerodinamik dereceli metal ile üç katmanlı diyaframı vardır. Tizlerde ve midlerde belirgin ve etkili ses; güçlü bas sağlar. Dengeli çift damping sistemi, bozulmayı ortadan kaldırmak için diyaframdan yansıyan sesi azaltır. Frekans tepkisi, sanatçının ürettiği sesi şeffaf bir şekilde, piyasada sıkça rastlanan bas veya tiz yükseltimine ihtiyaç duymadan, dengeli bir şekilde sunmaktadır.

Ses Düzenlemesi – Grammy ödüllü ses mühendisi Luca Bignardi tarafından mükemmelleştirilmiştir.

Rahat Ergonomik Tasarım – Eğik açılı kulak bağlantısı, kulak kanallarına doğal uyum gösterir. Ürün ile beraber gelen 4 farklı boyuttaki kulak ucu, tüm kulak tipleri için uygun bir çözüm sunar. 

Akıllı Kontrol Teknolojisi  Apple iOS ve Android ile uyumludur, böylece ses seviyesini rahatça kontrol etme, şarkı seçme ve çağrı alma imkanı sağlar. Entegre yüksek seviye MEMS mikrofon, çağrılar sırasında mükemmel ses netliği sağlar. Paraziti ortadan kaldırmak için mikrofon hattı bağımsız stereo kanallardan ayrılmıştır.

Kevlar Kablo – Yüksek kalitenin ana unsurlarından biri alüminyum alaşımlı hafif gövdesidir. Kablo, dayanıklılık ve çekme mukavemetini büyük oranda arttırmak için Kevlar lifi sarılı iç emaye bakırdan oluşur. Kablonun yüzeyi yumuşaklık sağlaması için TPE(Termoplastik Elastomer) ile geliştirilmiş olup, dayanıklılık ve direnç kazanması için örgülü naylon tabakası ile kaplanmıştır.

İKİ SÜRÜCÜYLE ORTAYA ÇIKAN ÜSTÜN SES

Dengeli armatür ve ayrı bir dinamik sürücü ile eşsiz netlik ve son derece saf bir dinleme deneyimi sağlar. Sizinle müziğinizin arasında daha önce deneyimlemediğiniz rahat ve şeffaf bir his yaratır.

Patentli armatür sürücüler, yüksek frekansta seslerin bozulmadan en kaliteli şekilde duyulmasını sağlar. Armatür sürücüler, kalıcı performans ve direnç sağlaması için dayanıklı silikon kapaklar ile beraber yerleştirilmiştir. Esnek bir polimer olan PET'in iki dış katmanı içerisinde bulunan ve havacılık endüstrisinde kullanılan metal ile, patentli üç katmanlı sürücü, bas ve mid tepki sürelerini,ve dolgunluğunu önemli ölçüde artırmaktadır.

DENGE VE KONFOR

EO320 Dual Driver'ın kulaklık kısmındaki eğiklik, kulaklarınızın doğal yapısıyla hizalıdır. Sağladığı rahatlığın yanı sıra, bu eğiklik, ses izolasyonu da sağlar; böylelikle dinlediğiniz müzikteki dolguluk hissini ve bası arttırır. 1MORE, diğer markalarda yaygın olarak görülen sert bas ve tizlerle ortaya çıkan sağlıksız ses seviyelerine ihtiyaç duymadan, doğal ve dengeli sese olan bağlılığı ile tamamen tatmin edici bir dinleme deneyimi üretir. Kulaklarınızı korurken en sevdiğiniz sanatçıların size sunmak istediğini duymanızı, daha önce duymadığınız detayları keşfetmenizi istiyoruz.

TEKNİK DETAYLAR

Frekans Aralığı: 20-20.000 Hz

Kablo Uzunluğu: 1.2m

Empedans: 32Ω

Sensitivite: 98 dB

Ağırlık: 15g

Jak: 3.5 mm Altın Kaplama

Renk: Beyaz-Metalik Sarı

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

  • Dual Driver Kulak İçi Kulaklık
  • 4 set farklı boyutlarda silikon kulak uçları
  • Manyetik kapaklı taşıma çantası
  • Havalı saklama kutusu
  • Kaliteli çift jaklı havayolu adaptörü
  • Kıyafet için klips